Przestrzeń dobrze zagospodarowana – Systemy do szafki narożnej

Dla nas, jednym z najważniejszych pomieszczeń jest kuchnia, dlatego staramy się w jak największym stopniu wykorzystać każdy jej kąt. W zabudowie kuchennej najtrudniejszymi do zagospodarowania są szafki narożne. Dzięki nowym rozwiązaniom jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać całą ich przestrzeń.

W kuchni ważna jest ergonomia, praktyczność oraz funkcjonalność. Aby w łatwy sposób uzyskać dostęp do trudnych części mebli kuchennych warto rozważyć zastosowanie systemu w szafce narożnej. W ten sposób poszukiwanie talerzy, garnków czy misek nie będzie już dla nas takie uciążliwe.

PEKA Le Mans

Le Mans to system do szafki narożnej, który z jednej strony charakteryzuje się wysokim stopniem zagospodarowania przestrzeni, a z drugiej to prosty i innowacyjny sposób wysuwania półek na zewnątrz. Półki działają niezależnie, dzięki czemu mamy ułatwiony dostęp do wszystkich artykułów, które znajdują się na nich.

Stosując takie rozwiązanie widzimy całą zawartość szafki, dzięki czemu bezpośrednio sięgamy po artykuł, który potrzebujemy.

Peka LeMans Nerka Peka LeMans Nerka1

PEKA Magic Corner

Magic Corner firmy PEKA to „magiczne” rozwiązanie dla narożnika, gdyż pozwala on na stuprocentowe zagospodarowanie trudno dostępnej części zabudowy kuchennej.

Jego działanie jest bardzo proste – niemalże jednym płynnym ruchem wyciągamy przednie kosze (pod kątem 90 stopni odchylają się w bok), a kosze tylne automatycznie przesuwają się na miejsce przednich, które w kolejnym kroku można wysunąć do przodu. Posiada antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu znajdujące się na półkach artykuły są unieruchomione oraz stabilne.

PEKA Systemy obrotnic

Źródło: www.peka.pl
Źródło: www.peka.pl
Źródło: www.peka.pl
Źródło: www.peka.pl

Kent Magic Corner Eco

źródło: www.akcesoriameblowe24.pl, Realizacja Meble Wach)
Źródło: www.akcesoriameblowe24.pl, Realizacja Meble Wach)

Kent Twin

źródło: www.akcesoriameblowe24.pl, Realizacja Meble Wach
Źródło: www.akcesoriameblowe24.pl, Realizacja Meble Wach
źródło: www.akcesoriameblowe24.pl, Realizacja Meble Wach
Źródło: www.akcesoriameblowe24.pl, Realizacja Meble Wach

wróć

W GÓRĘ UP