Od ponad 30 lat Meble Wach

Doświadczenia
w tworzeniu
mebli i kuchni

Co nas wyróżnia

BOGATE DOŚWIADCZENIE

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

DORADZTWO NA KAŻDYM ETAPIE

5 LAT GWARANCJI NA SPRZĘT AGD

WŁASNY TRANSPORT

WŁASNY MONTAŻ I SERWIS

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Produkcją mebli na zamówienie zajmujemy się od 1991 roku. Przez naszą wieloletnią obecność na rynku zdobyliśmy duże doświadczenie w realizacji nietypowych zleceń i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Tworzymy zespół profesjonalistów nastawionych na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Zarówno w zakresie materiałów drewnopochodnych, drewna litego, okuć, jak i akcesoriów meblowych korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, a oferowane przez nich produkty podlegają wielu testom zanim trafią do naszej stałej oferty.

DORADZTWO NA KAŻDYM ETAPIE

Swoje rady, pomysły i spostrzeżenia przekazujemy Państwu już podczas pierwszego spotkania. Służymy fachową wiedzą z zakresu meblarstwa, sprzętu AGD oraz przygotowania instalacji.

5 LAT GWARANCJI NA SPRZĘT AGD

Kupując sprzęty AGD w studiu mebli kuchennych możesz liczyć na bezpłatne przedłużenie gwarancji nawet do 5 lat. Szczegóły promocji w naszych salonach.

WŁASNY TRANSPORT

Zapewniamy bezpieczny i terminowy transport zamówionych mebli.

WŁASNY MONTAŻ I SERWIS

Posiadamy własne ekipy montażowe co gwarantuje solidne wykonanie zleconych prac. Do montażu używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu wiodących marek. Świadczymy również pełny zakres usług w ramach serwisu pogwarancyjnego.

Tworzymy
piękne i funkcjonalne
meble na co dzień

Rodzinna tradycja

Meble Wach istnieje na rynku już ponad 25 lat. Początki działalności oparte były na wspaniałej tradycji rzemieślniczej. Jesteśmy firmą rodzinną, wielopokoleniową. Naszym priorytetem jest dostarczanie najwyżej jakości produktów. Stawiamy na ciągły rozwój, gdyż pragniemy w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Dążymy do perfekcji i nieustannie śledzimy zmiany na rynku meblowym. Wprowadzanie obowiązujących trendów oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań to nasze kluczowe cele.

Referencje

Zespół Szkół Prywatnych

Zobacz

Teatr Kwadrat

Zobacz

Meble Biurowe – PGK Radomsko

Zobacz

Meble Biurowe – Saint-Gobain Warszawa

Zobacz

Meble Biurowe – C.H. Beck Warszawa

Zobacz

Meble kuchenne – Ambasada Austrii w Warszawie

Zobacz

W GÓRĘ UP